Home » Przewóz osób » Katowice » Przewóz osób Katowice
Przewóz osób Katowice

Przewóz osób Katowice

Szanowni Państwo,

Ze względu na bliską odległość geograficzną (zaledwie 25km od centrum Katowic) szczególnie serdecznie zapraszamy klientów z obszaru Katowic do skorzystania z naszych usług przewozu osób.

Nasza oferta obejmuje przewóz osób na terenie całego kraju (nie prowadzimy transportu międzynarodowego), a nasz park maszynowy utrzymany jest w idealnym stanie (Setra, Bova, Irizar, Van Hool, Autosan).

W zależności od tego, czy interesuje Państwa przewóz osób dla uczniów szkół / wycieczek, przewóz pracowników, czy inne cele turystyczne dopasujemy odpowiednią ofertę.

Zapraszamy do kontaktu!

About Usługi Autokarowe Bogusław Bolechowicz

Firma Usługi Autokarowe, Bolechowicz Bogusław powstała w 1993 roku na Śląsku. Od początku swojego istnienia siedzibą Firmy są Gliwice. Usługi wynajmu autokarów są oferowane od 1993 roku - nieprzerwanie. Z roku na rok zdobywaliśmy coraz większe doświadczenie, co owocuje coraz wyższym poziomem świadczonych usług. Przez lata istnienia na rynku przewozów autokarowych wykształciliśmy własny profil prowadzenia działalności w oparciu o sprawdzoną kadrę niezawodnych kierowców naszych autokarów.